FOTOGRAFIA

 

Pre našich klientov len to najlepšie. Vysoká kvalita, profesionálna technika a kvalitná retuš sú samozrejmosťou. Fotografie presne aké potrebujete pre váš biznis – také, ktoré vás odprezentujú na najvyššej úrovni a dokážu predať váš tovar alebo služby.

Reklamná fotografia

 

Potrebujete nafotiť vaše produkty a služby tak, aby ich dokázali aj predať ? Nepodceňujte kvalitu výstupu a sebaprezentácie. Pamätajte, že oči jedia prvé :)

Produktová fotografia

 

Nič nie je horšie ako nekvalitné fotografie na vašom e-shope. Nehazardujte so svojím podnikaním a prenechajte túto prácu prácu skúseným profesionálom. Je to vaša vizitka a peniaze, o ktoré sa oberáte v prípade nekvalitne odvedenej práce neskúseného fotografa.

Biznis fotografie

 

Predstavte seba a svoju firmu v tom najlepšom svetle vašim obchodným partnerom a potencionálnym zákazníkom. Nič nové, že sa ľudia rozhodujú podľa prvých dojmov, preto si ho nenechajte ujsť. Postará sa o vás naša skvelá vizážistka a spoločne z vás dostaneme maximum.

Booky

 

Nielen pre začínajúce, ale aj profesionálne modelky a modelov ponúkame nafotenie profesionálneho booku alebo portfóliových fotografií. Samozrejmosťou je zmena vizáže, lokácie svietenia a finálnej úpravy fotografií.

Portfólio