Zdravý darčekNajnovšie veselé a chutné video z produkcie KANDA Production pre ZdravyDarcek.sk :) S dovozom kam len budete chcieť. Slintajte a objednávajte, všetko je perfektné :).
zdravy darcek

BeAbout30-sekundový promo spot pre reštauráciu preslávenú ich skvelými hamburgermi.
beabout_2

BeAboutPre BeAbout sme tiež pripravili 10-sekundovú verziu reklamy, ktorá bola umiestnená na veľkoplošnej LED brazovke na Trnavskom mýte v Bratislave.
beabout_3

BlumentalPromo video pre developerskú spoločnosť CORWIN sme vyrobili v spolupráci s Crot Production a www.zdronu.sk
corwin blumental

YurinLifestylové propagačné video pre slovenského výrobcu veľmi pohodlných kožených topánok Yurin. V tomto projekte sme chceli zvýrazniť rôzne typy štýlových ľudí, pre ktorých sú topánky určené.
yurin

BlázniSuvereno a Dominika Mirgová naspievali bláznivú pesničku a nás si vybrali na tvorbu tohto veselého a bláznivého klipu. :)
blazni

PK AcademyPredajné promo video, ktoré sme poňali trošku filmovým štýlom nech je iné ako ostatné. PK Academy a motivačno-náučné semináre podnikateľa a investora Petra Krištofoviča si zaslúžia presne takúto propagáciu. Nakrúcanie dopadlo podľa našich predstáv.
pk academy

Different Detail StudioAutodetailongová firma prišla na Slovensko s exkluzívnym produktom Feynlab, ktorý chráni lak auta. Klasický štýl reklamy "pred a po" trochu inak. Vyhrali sme sa so strihom a vybrali presne takú hudbu, akú si toto video žiada. Veď posúďťe sami ;).
different

DémonV réžii Martina Mika sme nakrútili zaujímyvý videoklip pre speváčku Aless.
aless

Gurmánsky GrobNakrúcanie pre reštaurácie si obzvlášť obľubujeme. Veď niet sa čomu čudovať.
gurmansky grob

Tomáš DeákO príprave Tomáša Deáka na Fight Nights sme v spolupráci s NERUDA Production vyrobili tento krátky dokumentárny film.
tomas deak

AuraPromo video pre svadobný salón Aura v Žiline. Svadby naozaj netočíme. Ale na tejto "umelo" vytvorenej sme sa perfektne zabavili a vyrobili toto promo video, kde si zaspievala aj Barbora Švidráňová. :)
aura

Dominika MakarováFashion blog veselej a milej Domči (www.blog.dezire.eu) sme obohatili aj o tento letný lookbook.
dominika makarova

O2 TV TenisPre televíziu O2 TV Tenis sme vyrobili sériu niekoľkých jinglov.
O2TvTenis

Aupark BratislavaRočná prestavba celého auparku zachytená časozberným videom. Zábery, ktoré stojí za to vidieť.
aupark

Zaujala Vás naša práca? Ozvite sa nám a určite vymyslíme niečo pútavé aj pre Vašu firmu ;).


Kontaktujte nás