VIDEO PRODUKCIA

 

Zabezpečujeme celkovú produkciu od začiatku až do konca, čo zahŕňa stretnutie s klientom, prípravu scenára, výber techniky, komparzu, strih, postprodukciu, farebné úpravy (color grading), prípadné efekty alebo animácie, výber vhodnej hudby, nahrávanie voice over-u, finálnu prípravu požadovaného výstupu a odovzdanie klientovi.

 

Vieme zabezpečiť aj rôzne kamery podľa želania. Samozrejme nasvietenie samotnej scény je veľmi dôležité, preto máme k dispozícii filmárske reflektory, slider, stabilizátory obrazu, ktoré zabezpečia ten najlepší výsledok.

Letecké zábery

 

Na obohatenie vašich videí používame letecké zábery pomocou profesionálneho drona Phantom 3 pro, ktorý dokáže zachytiť (natočiť, nasnímať, vytvoriť) video v 4k kvalite pre zachytenie čo najviac detailov.

 

Takisto sa tento dron dá použiť na fotografovanie rôznych objektov z vtáčej perspektívy vo vysokej kvalite. Môžete si u nás objednať len surové zábery, ktoré si upravíte sami, alebo vám vieme poskytnúť aj kompletné služby vrátane zostrihania a úpravy videa podľa želania.

TV spoty

 

Pri tvorbe reklám dbáme okrem samotného videa hlavne na zvukový výstup, ktorý je potrebný a špecifický hlavne v televíznom vysielaní. Preto spolupracujeme s kvalitným štúdiom, kde nahrávame hovorené slovo do reklám.

 

Možné je aj zložiť originálnu hudbu, zvučku, melódiu presne podľa vašich predstáv.

Hudobné videoklipy

 

Dobrá hudba potrebuje dobrý príbeh. Správny výber strihu a efektov k hudbe dodá požadovaný „šmrnc“. Spokojnými klientmi sú napríklad Juraj Klasik a Suvereno.

 

Suvereno

 

Peter Kanda – môj človek, profi prístup, radosť spolupracovať ! Čo sa mi najviac počíta v akejkoľvek oblasti a pre mňa dôležitej hlavne v audiovizuálnej, je schopnosť samočinne tvoriť. Nie je to len o mechanickom prevedení požiadaviek a zámerov klienta, ale v prvom rade o prirodzenej snahe kreovať, kde to je potrebné a bez toho, aby som na to tlačil . Nápady sú to najcennejšie a hodnotou stoja vysoko nad samotným technickým spracovním. Peter má oboje a k tomu ešte zásadný a mne sympatický ľudský rozmer… A to už sa vtedy príjemne a hlavne efektívne tvorí…Preto sa teším na ďalšiu inšpiratívnu spoluprácu a veľké dobrodružstvo na poli videoklipov, ktoré sa v našich zemepisných šírkach nesie v znamení: pracovať naplno s tým, čo máme k dispozícii a dokázať vyťažiť z minima maximum z toho, čo sa nám ponúka!

Portfólio

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
n
n
n