Hurricane FactoryKrátky reklamný spot pre Hurricane Factory Tatralandia.
hurricane factory - reklamne video

Hurricane FactoryHurricane Factory Tatralandia - Propagačné video najväčšieho veterného tunela na slovensku.
hurricane factory - promo video

DenMartVýrobca zasklievacích systémov pre balkóny, terasy, zimých záhrad nás požiadal o výrobu propagačného videa. Aj takýmto spôsobom sa dá spropagovať výroba.
denmart - promo video

ESO TravelTelevízny partnerský spot, kde sme vyrábali animáciu loga a postprodukciu, zabezpečovali herca na voiceover, ozvučenie a celkový mastering a prípravu pre televíýne vysielanie. Tento spot ste mohli vidieť na RTVS a TA3.
ESO travel

OZ Fantázia detíPráve detská fantázia dokáže vytvoriť jedinečné veci
OZ fantazia detí detský tábor

BeAboutKeď si pýta nová prevádzka nové video na otvorenie letnej terasy :).
be about promo

Dovoľ si to!Inšpirujúci pobyt pre ženy v Chorvátsku. Miesto, kde namixujeme elixír krásy, pohybu harmónie a brutááálnej srandy!
lipa web

BeAboutA takto vyzeralo otvorenie novej prevádzky reštaurácie na Dulovom námestí v Bratislave :).
be about otvaracka

Duo InfernoPri výrobe tohto promo klipu sme sa mohli naozaj vyblázniť. Namiesto klipu na jednu skladbu sme zmixovali dokopy šesť známych cover skladieb a tradičné hudobné nástroje oživili moderným osvetlením. Čo v konečnom dôsledku potešilo a prekvapilo aj samotných umelcov :).
duo inferno_web

Zdravý darčekNajnovšie veselé a chutné video z produkcie KANDA Production pre ZdravyDarcek.sk :) S dovozom kam len budete chcieť. Slintajte a objednávajte, všetko je perfektné :).

BeAbout30-sekundový promo spot pre reštauráciu preslávenú ich skvelými hamburgermi.

BeAboutPre BeAbout sme tiež pripravili 10-sekundovú verziu reklamy, ktorá bola umiestnená na veľkoplošnej LED brazovke na Trnavskom mýte v Bratislave.

BlumentalPromo video pre developerskú spoločnosť CORWIN sme vyrobili v spolupráci s Crot Production a www.zdronu.sk

YurinLifestylové propagačné video pre slovenského výrobcu veľmi pohodlných kožených topánok Yurin. V tomto projekte sme chceli zvýrazniť rôzne typy štýlových ľudí, pre ktorých sú topánky určené.

BlázniSuvereno a Dominika Mirgová naspievali bláznivú pesničku a nás si vybrali na tvorbu tohto veselého a bláznivého klipu. :)

PK AcademyPredajné promo video, ktoré sme poňali trošku filmovým štýlom nech je iné ako ostatné. PK Academy a motivačno-náučné semináre podnikateľa a investora Petra Krištofoviča si zaslúžia presne takúto propagáciu. Nakrúcanie dopadlo podľa našich predstáv.

Different Detail StudioAutodetailongová firma prišla na Slovensko s exkluzívnym produktom Feynlab, ktorý chráni lak auta. Klasický štýl reklamy "pred a po" trochu inak. Vyhrali sme sa so strihom a vybrali presne takú hudbu, akú si toto video žiada. Veď posúďťe sami ;).

DémonV réžii Martina Mika sme nakrútili zaujímyvý videoklip pre speváčku Aless.

Gurmánsky GrobNakrúcanie pre reštaurácie si obzvlášť obľubujeme. Veď niet sa čomu čudovať.

Tomáš DeákO príprave Tomáša Deáka na Fight Nights sme v spolupráci s NERUDA Production vyrobili tento krátky dokumentárny film.

AuraPromo video pre svadobný salón Aura v Žiline. Svadby naozaj netočíme. Ale na tejto "umelo" vytvorenej sme sa perfektne zabavili a vyrobili toto promo video, kde si zaspievala aj Barbora Švidráňová. :)

Dominika MakarováFashion blog veselej a milej Domči (www.blog.dezire.eu) sme obohatili aj o tento letný lookbook.

O2 TV TenisPre televíziu O2 TV Tenis sme vyrobili sériu niekoľkých jinglov.

Aupark BratislavaRočná prestavba celého auparku zachytená časozberným videom. Zábery, ktoré stojí za to vidieť.

Zaujala Vás naša práca? Ozvite sa nám a určite vymyslíme niečo pútavé aj pre Vašu firmu ;).


Kontaktujte nás